Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

od

text

Kontrolní otázka: Jaké je příjmení ředitele Divadla Ungelt?

od: Silvie z Ostravy datum: Čer. 18, 2017, 1:19 odp.

Dobrý den, chci se zeptat,kdy se na Vašich stránkách objeví program na září? Chystáme se v září do Prahy a rádi navštívili v Ungeltu představení s paní Maciuchovou nebo paní Adamovskou. Děkuji

od: Linda Skarlandtová datum: Čer. 18, 2017, 1:19 odp.

Dobrý den, na konci června. Chcete-li novinky dostávat s předstihem, přihlašte se k odebírání newsletteru, budete tak včas informována! :)

od: Květa datum: Čer. 7, 2017, 9:59 dop.

Souhlasím s panem Petrem. Však paní Marta už teď chybí v Ungeltu, viz prodejnost nového pořadu, který natáčí rozhlas, oproti původnímu s paní Martou. Velká škoda. 20 let jsme na paní Martu do Ungeltu chodili.

od: Linda Skarlandtová datum: Čer. 7, 2017, 9:59 dop.

Chápu Vás Květo, ale rozhodnutí Marty Kubišové je třeba respektovat...

od: Petr datum: Čer. 5, 2017, 4:17 odp.

Moc velké díky paní Martě za předposlední sobotní recitál ve vašem divadle!Bude tam chybět!!!Hlavně přeji pevné zdraví a poděkování za to,že je!!!

od: Linda Skarlandtová datum: Čer. 5, 2017, 4:17 odp.

Děkujeme, vyřídíme.

od: Bára datum: Čer. 3, 2017, 3:52 odp.

Dobrý den, v kolik hodin zvykne chodit do divadla před představením pani Marta Kubišová? Ráda bych ji předala dárek :-) Děkuji

od: Linda Skarlandtová datum: Čer. 3, 2017, 3:52 odp.

Dobrý den, lepší bude, pokud dárek předáte až po představení! :)

od: Viki datum: Kvě. 31, 2017, 3:56 dop.

Dobrý den, přidáte prosím do fotogalerie fotky z natáčení pořadu Kdo židly má bydlí s paní Maciuchovou a prof. Neužilem? Děkuji

od: Linda Skarlandtová datum: Kvě. 31, 2017, 3:56 dop.

Dobrý den, právě byly přidány na web i facebook!

od: Božena datum: Kvě. 28, 2017, 1:01 odp.

Dobrý den,děkuji za krásné představení Miss Dietrich lituje.Když se sejdou dvě výborné herečky,tak z toho vznikne nádherný herecký koncert.Mám paní Rázlovou a paní Postlerovou velmi ráda.Díky a přeji hezký den

od: Linda Skarlandtová datum: Kvě. 28, 2017, 1:01 odp.

Děkujeme mnohokrát!

od: Zdena datum: Kvě. 25, 2017, 5:34 odp.

Rozhlasové nahrávky, které moderuje pan Milan Hein,jsou opravdu skvostné.Je úžasné posedět jednou měsíčně hodinku ve vašem divadle s osobnostmi, se kterými pan ředitel Hein vede zajímavé rozpravy. Děkuji za tyto krásné odpolední chvilky a je fajn, že budete s nimi v nové sezóně pokračovat. Mám se opět na co těšit.

od: Linda Skarlandtová datum: Kvě. 25, 2017, 5:34 odp.

Milá Zdeno, děkujeme, věříme, že budou stejně úspěšné jako ty předchozí!

od: Vrchotovy janovice datum: Kvě. 9, 2017, 6:59 dop.

Moc děkujeme za krásné noviny z Ungeltu co jste nechal v koloniálu a zárověn vás zveme na prohlídku zámku , děti ze ZŠ VRCHOTOVY JANOVICE tento týden od 9.5 - 14.5 provádí v zámku Vrchotovy Janovice . Srdečně zveme všechny příznivce Sidonie Nádherné a její rodiny.

od: Linda Skarlandtová datum: Kvě. 9, 2017, 6:59 dop.

Děkujeme do Janovic!

od: Iva datum: Kvě. 2, 2017, 11:57 dop.

Vynikající herecké výkony dam R.Rázlové, J.Čvančarové a P.Nesvačilové v představení Mezi úterým a pátkem. A to včetně jediného mužského elementu na jevišti, pana Milana Heina. Není možné, aby se některá divačka či divák, neztotožnili s některou z postav...Děkuji za hezký nedělní divadelní zážitek.

od: Linda Skarlandtová datum: Kvě. 2, 2017, 11:57 dop.

Milá Ivo, děkujeme moc!

od: Jan datum: Dub. 21, 2017, 9:30 dop.

Jiří Langmajer prozradil v jednom rozhovoru, že bude v Ungeltu hrát po boku Tatiany Vilhelmové v režii Jiřího Svobody. Neprozradili byste, jaká to bude hra, případně o čem, jestli to je již možné zveřejnit?

od: Linda Skarlandtová datum: Dub. 21, 2017, 9:30 dop.

Dobrý den, Jiří Langmajer mluvil pravdu! :) V dubnu příštího roku chystáme titul s názvem Skleněný strop: dva rozdílné světy, dva nesmiřitelné přístupy k životu, dva protikladné názory a jeden společný pocit viny, kterého se nejde zbavit. Fascinující setkání dvou silných osobností, které se nedokáží přestat milovat, ačkoli je vše proti...

od: Helena datum: Dub. 13, 2017, 6:23 dop.

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Maciuchové, včerejší představení 4000 dnů bylo úžasné a paní Maciuchová byla prostě famózní. Je to pro mě Paní herečka a musím říct, že pro mě není nikdo lepší!!!. Její herecký výkon je tak neskutečný a hlavně hraje tak, že jí věřím každé slovo a každý výraz. Samozřejmě i pánové byli výborní:))) Děkuji všem za krásný večer a paní Maciuchové přeji hlavně zdraví a další krásné role.

od: Linda Skarlandtová datum: Dub. 13, 2017, 6:23 dop.

Děkujeme moc!

od: Tereza datum: Dub. 12, 2017, 9:52 odp.

Dobrý večer, děkuji za dnešní (vlastně už včerejší) představení 4 000 dnů. Doufám, že jsem ho neviděla naposledy! Všichni herci byli výborní, zvlášť paní Maciuchová a pan Stach! A taky ochotní a milí při dávání autogramů :) Výborná byla i hudba - k dotazu pana Martina - mám za to, že se jedná o píseň Remember od Harryho Nilssona, snad jsem se nespletla, případně prosím o opravu :)

od: Linda Skarlandtová datum: Dub. 12, 2017, 9:52 odp.

Děkujeme Terezo! A pan Martin určitě také...:)

od: Alena datum: Dub. 5, 2017, 12:16 odp.

Dobrý den,koupila jsem si DVD Touha jménem Einodis,a sledovala jsem to snad se zatajeným dechem.Je to krásně udělaný muzikál.Vzpomínám taky na muzikál: Líp se loučí v neděli.To je velká škoda,že není DVD.Hodně úspěchů,krásné jaro Vám všem přeje Alena.

od: Linda Skarlandtová datum: Dub. 5, 2017, 12:16 odp.

Milá Aleno, děkujeme, DVD je takové naše dítě, máme radost! :)

od: Hanka datum: Dub. 3, 2017, 7:53 dop.

Dobrý den, děkuji za krásné sobotní představení hry Na útěku - výkon obou byl dech beroucí, děkuji a obou představitelkám přeji hlavně zdraví a štěstí na krásné role.

od: Linda Skarlandtová datum: Dub. 3, 2017, 7:53 dop.

Dobrý den Hanko, díky moc!

od: Ivuš datum: Bře. 29, 2017, 12:38 odp.

27.3.Sokolov - "Skořápka" velký zážitek, velká pochvala. Představení opět na velké úrovni - pointa, humor, mimika. Obě dámy p. Mihulová a Nesvačilová byly perfektní, úžasné. Ungelt = záruka kvality - Zpětně velmi chválím představení "Na útěku" - paní Štěpánková a Adamovská. Tyto dvě představení jsou naprostá špička, dokonalost, ale i ostatní mají šťávu (6 tanečních hodin, Vzpomínky zůstanou, Ledňáček...) Děkuji a přeji nadále šťastnou ruku při výběru repertoáru a účinkujících

od: Linda Skarlandtová datum: Bře. 29, 2017, 12:38 odp.

Milá Ivuš, děkujeme moc a zdravíme!

od: Zdenka datum: Bře. 13, 2017, 12:59 dop.

12.3.Plzeň Měšťanská Beseda, představení Expres na západ a dva famózní, neskutečně skvělí páni herci - p.František Němec a p.Radek Holub dokázali, že celé divadlo se ponořilo do naprostého ticha a s úžasem jsme sledovali dokonalý slovní koncert. Chvílemi jsme vibrovali smíchy a chvílemi jsme nenápadně utřeli slzy. Nádherný příběh precizně podaný divákům. Oběma sympatickým hercům posílám k dlouhému potlesku i "ovace vestoje", protože kdybychom neseděli jako sardinky na malých židlích zasypáni kabelkami, svetry ... tak tam stojíme v úžasu doteď. Mnohokrát děkujeme za výjimečný zážitek a přeji ať se daří a stálé zdraví :-) Jezděte do Plzně častěji, prosím...

od: Linda Skarlandtová datum: Bře. 13, 2017, 12:59 dop.

Děkujeme a budeme se snažit, záleží to však na plzeňských pořadatelích, ne na nás...! :)

od: stastna.a@centrum.cz datum: Bře. 9, 2017, 9:22 odp.

Děkujeme za báječný koncert s názvem "Poslední recitál Marty Kubišové" Vrátily jsme se teď z Kladna nabité energií, kterou nám rozdala báječná paní Marta. Vůbec nevadí že jsme si musely pár kilometrů zajet . V Teplicích jsme prošvihly termín, tak jsme si vyrazily z Krupky do Kladna . Přejeme paní Martě i Vám všem z divadla Ungelt jen to nejlepší. Alena a Gábina Šťastné Krupka

od: Linda Skarlandtová datum: Bře. 9, 2017, 9:22 odp.

Dobrý den, děkujeme!

od: Marcela datum: Bře. 9, 2017, 9:04 odp.

Dobrý večer, dnes jsme s maminkou byly na Recitálu Marty Kubišové v Kladně. Byl to nádherný, dojemný a nezapomenutelný zážitek když lidé tleskali od prvních tónů písní, po jejich skončení a na konci při Modlitbě stálo celé hlediště, zpívalo s paní Martou, spousta se sepnutýma rukama... nádhera, při Modlitbě nejen mně vyhrkly slzy dojetí. Děkujeme za nezapomenutelný zážitek a přejeme vše jen to dobré.

od: Linda Skarlandtová datum: Bře. 9, 2017, 9:04 odp.

Dobrý den Marcelo, díky!

od: Martin datum: Bře. 8, 2017, 7:47 odp.

Dobrý den, na MDŽ jsem se svou ženou navštívil divadelní představení "4000 dní" a velmi se mi tam (mimo jiné) líbila i použitá hudba. Bylo by, prosím, možné napsat alespoň interpreta u písně "Remember?" Děkuji velice a přeji Vám všem v divadle Ungelt pevné zdraví a všude představení plná šťastných diváků.

od: Linda Skarlandtová datum: Bře. 8, 2017, 7:47 odp.

Dobrý den, děkujeme moc! Zjístím! :)

od: Ema datum: Bře. 8, 2017, 8:23 dop.

Dobrý den, 7.3. jsem byla na představení 4000 dnů a zase mě naprosto dostala atmosféra, kterou divadlo Ungelt přenáší na diváky. Malý prostor umožňuje procítit spolu s herci každou emoci. Scéna, herecké výkony, příběh, to všechno je ve velmi příjemné souhře. Děkuji za krásný zážitek!

od: Jana datum: Bře. 7, 2017, 1:48 odp.

Dobrý den.V pondělí 6.3. jsem byla v Humpolci na představení "Deštivé dny".Bylo to nádherné,dokonalé prostě super.Moc děkuji p. Krajčovi i p. Švehlíkovi za nezapomenutelný zážitek,byli užasní. Jana M.

od: Linda Skarlandtová datum: Bře. 7, 2017, 1:48 odp.

Děkujeme!!!

od: Dagmar datum: Úno. 25, 2017, 7 odp.

Dobrý den. Ve čtvrtek večer se v našem malém městě RK, v našem malém divadle udála velká věc. Představení s p. Petrem Kostkou a p. Františkem Němcem bylo velkolepým zážitkem. Ani jediný okamžik nenechali náhodě - bylo to prostě špičkové. Dva páni přijedou na malé městečko a hrají jako v Národním. Dva lidé se třemi židlemi a pár rekvizitami dokázali navodit dojem, že sedím nikoliv v divadle, ale v kině, kde se před mýma očima odehrává film ve 3D - hluboký, barvitý a nefalšovaný. Mockrát děkujeme za nezapomenutelný zážitek a smekám před mistrovstvím obou Pánů Herců :-)

od: Linda Skarlandtová datum: Úno. 25, 2017, 7 odp.

Dobrý den, krásná slova, díky za ně!

od: Martiny datum: Úno. 17, 2017, 4:54 odp.

Zdravím Vás, na to,jak dlouho vaše divadlo existuje,jsem ho objevila poměrně nedávno,nicméně jsem už stihla tři hry-4OOO dní,Šest tanečních hodin a Smrt a dívka.-Sice psycho veliké a po výstřelu jsem byla chvíli hluchá,každopádně stojí za to vidět,vyzvihuji perfektní herecké výkony všech tří protagonistů paní Štěpánkové a pánů Dastlíka a Stacha!! Mám už lístek na představení s paní Reginou Rázlovou a těším se.

od: Linda Skarlandtová datum: Úno. 17, 2017, 4:54 odp.

Milá Martino, díky, člověk neustále objevuje nové, že? Ať se Vám u nás líbí!

od: Vladimíra Radová datum: Úno. 14, 2017, 6:42 dop.

Dobrý den, připojuji se k předešlým ohlasům. Hra 4000 dnů mne nadchla. Trošku jsem se obávala, že se budu nudit u upovídaného děje, ale rozhovory Paula s Carol byly velice svižné. Všem hercům role velice sedí. Děkuji za příjemně strávený čas v Ungeltu a za 2 měsíce jdu, tentokrát již s kamarádkami opět.

od: Linda Skarlandtová datum: Úno. 14, 2017, 6:42 dop.

Dobrý den, i Vám moc děkujeme!

od: Jindra vokalova datum: Úno. 13, 2017, 2:43 odp.

dobrý den, dne 5.2.2017 jsem byla na představení 4000 dnů. Byl to velmi příjemný zážitek. Paní Maciuchovou znám z jiných scén takže vím, že je výborná, ale nejvíce mne oslovil p. Petr Stach. Znám ho z divadla Minor kam chodím s vnoučaty, ale toto bylo exelentní. Přeji jemu i Vám všem mnoho dalších úspěchů. S pozdravem, Vokalová jindra.

od: Linda Skarlandtová datum: Úno. 13, 2017, 2:43 odp.

Dobrý den, my i Petr máme velkou radost!

od: Hana Váňová datum: Úno. 6, 2017, 1:20 odp.

Dobrý den, včera jsem viděla hru 4000 dnů a odcházela jsem z divadla naprosto nadšená! Je to úžasné představení, skvěle odehrané všemi herci, zvlášť skvělá byla paní Maciuchová! Děkuji za nádherný zážitek a už teď se těším, že si toto krásné představení někdy zopakuji! S pozdravem, Hana Váňová

od: Linda Skarlandtová datum: Úno. 6, 2017, 1:20 odp.

Děkujeme za úplně první diváckou - a krásnou - reakci!

od: Daniel Porubský Nové Mesto nad Váhom, Slovensko datum: Úno. 2, 2017, 4:39 odp.

Pan Hein vytvoril jedno nádherné divadlo,mna osobne potešilo predstavenie Tlučhoru ktoré bolo natočené v 2010,myslím že by sa mohlo ešte natočiť pokračovanie,bolo to skvelé.Pani Kubišová bude v divadle chýbať,bola roky hlavným magnetom tohto krásneho divadla.Obdivujem vás všetkých ktorý v Ungelte pracujete a robíte ho skutočne svetovou scénou,podobné divadlá som videl iba v Paríži.V čechách podobné už určite nieje,tak nech máte stále plno a nech vám všetkým Ungelte služi zdravie a dobrá pohoda. Ste Výborní. Dakujem

od: Linda Skarlandtová datum: Úno. 2, 2017, 4:39 odp.

Děkujeme!!!

od: Aleny - makova.al@seznam.cz datum: Led. 26, 2017, 5:51 odp.

Prosím o informaci, zda ještě bude možné shlédnout představení Touha jménem Einodis. Pokud ano, pak kdy a kdy bude zahájen předprodej. Děkuji za odpověď a moc doufám,že bude kladná. Alena Maková

od: Linda Skarlandtová datum: Led. 26, 2017, 5:51 odp.

Dobrý den, Touhu jménem Einodis budete moci naposledy shlédnout letos v létě na Letní scéně, předprodej zahujujeme 1. února!

od: Aleny datum: Led. 23, 2017, 2:47 odp.

22.1. zpívala Marta Kubišová v Plzni v Besedě. Bylo to tak nádherné,paní Marta má nádherný hlas. Je radost poslouchat a vidět, tak skvělou osobnost.A přitom je milá,skromná.Její zpěv diváky dojímá k slzám a přiznám se,že i mně.Jen jsem jí litovala, zdálo se mi,že měla trochu bolest. Tak jí moc držím palce ať se rychle uzdraví. Doufám,že tenhle koncert ještě uvidím....

od: Linda Skarlandtová datum: Led. 23, 2017, 2:47 odp.

Milá Aleno, děkujeme za Martu!

od: Vladimíra datum: Led. 12, 2017, 6:24 dop.

Dobrý den, včera jsme zažili herecký koncert při hře Na útěku. Obě dámy jsou úžasné. Dokázaly rozesmát diváky i sebe navzájem. Obdivuji a závidím jejich elán. Všem tuto hru vřele doporučuji.

od: Linda Skarlandtová datum: Led. 12, 2017, 6:24 dop.

Děkujeme moc! :)