ještě v prodeji

23. výročí divadla

10.10.2018 23. výročí divadla

Divadlo Ungelt roste a je zase o rok starší. O víkendu jsme totiž ve velkém stylu oslavili jeho dvacáté třetí narozeniny! Svou návštěvou nás poctila i SOŇA ČERVENÁ, která divadlu darovala překrásnou mosaznou židli a všechny uhranula přednesem písně svého tatínka... Spolu s ní se z Ungeltu, který se snaží o herecké divadlo par excellence, radovalo mnoho dalších. Za mnohé zmiňme alespoň první dámu Ungeltu Alenu Vránovou či Hanu Maciuchovou, Carmen Mayerovou, Petra Kostku, Terezu Kostkovou a mnoho dalších! Na fotografie z večera se můžete podívat zde.

MEDOVÝ PODZIM S UNGELTEM – PODRUHÉ

9.10.2018 MEDOVÝ PODZIM S UNGELTEM – PODRUHÉ

Stejně jako loni jsme pro naše věrné diváky k objednávkám nad 2 000 Kč připravili malý dárek – lahvičku medu od našich „divadelních“ včelek z Vr­chotových Janovic. Ukázalo se totiž, že na přicházející zimu nejlépe zabírá kvalitní divadlo s kvalitní lžící medu! Z praktických důvodů je výdej možný pouze na pokladně Divadla Ungelt – na mimopražské diváky, kteří nakupují na fakturu či on-line bude med v případě zájmu čekat na pokladně do data zakoupeného představení. Akce končí vydáním posledního džbánku s medem... Dobrou chuť!

Představení 7. a 8. 10. ZRUŠENA

7.10.2018 Představení 7. a 8. 10. ZRUŠENA

Vážení diváci, 


z důvodu nemoci v souboru jsme nuceni představení ŽIVOT PODLE JONESOVÝCH 7. a 8. října 2018 zrušit, a to bez náhrady. Vstupenky je možné vrátit nebo vyměnit za jiný termín či představení v pokladně Divadla Ungelt do pátku 12. 10. 2018 . Divákům, kteří zakoupili vstupenky on-line, bude platba v případě, že nebudou mít zájem o jiný termín, vrácena přímo na účet. Více informací na tel. pokladny 224 828 082 /13-19 hod./ nebo na emailu: vstupenky@divadloungelt.cz.


Děkujeme za pochopení.

Jak zabít komika - zahajovací zkouška

3.10.2018 Jak zabít komika - zahajovací zkouška

V pondělí jsme započali zkoušení inscenace Jak zabít komika s Markem Danielem, Kristýnou Frejovou, Václavem Vašákem nebo Ladislavem Hamplem a odhalili co nejvíce tajů severoirského komediálního dramatu Owen McCafferty. Mimořádně vtipná a zároveň bolestná hra o ceně za úspěch naplněná hutnými stand-up výstupy je originální formou i obsahem. Nic takového jste v divadle snad ještě neviděli! Česká premiéra bude 18. a 19. prosince. A POZOR: Vstupenky na prosincové reprízy jsou již v prodeji! Fotografie z první čtené zkoušky najdete zde.

PROSINCOVÝ PROGRAM V PRODEJI

2.10.2018 PROSINCOVÝ PROGRAM V PRODEJI

Sotva začala nová sezóna a sotva jsme přivítali podzim, už myslíme na zimu. A uvolňujeme proto do prodeje PROSINCOVÝ hrací plán, kde Vás jistě zaujme naše první premiéra v této sezóně: britská dramatická komedie Jak zabít komika. V roli stand-up komika na jeviště Ungeltu poprvé vstoupí Marek Daniel. Kromě herectví se profesionálně věnuje i stand-up žánru, což ve hře Owena McCaffertyho dokonale využije – je totiž prokomponovaná komickými monology. Inscenace, při níž Vám zmrzne úsměv, aby potom opět roztál, bude mít českou premiéru těsně před Vánoci.

Rozpravy Milana Heina - NOVÉ DÍLY

26.9.2018 Rozpravy Milana Heina - NOVÉ DÍLY

S novou sezónou přichází i nové ROZPRAVY MILANA HEINA, které v našem divadle tradičně natáčí Český rozhlas Dvojka. V tomto roce Vás čekají ještě dva díly: již příští týden (4.10. od 15 hodin) přijali do Ungeltu pozvání herečka ELIŠKA BALZEROVÁ a člen Jihočeského divadla v Českých Budějovicích PAVEL OUBRAM. V prosinci (6.12. od 15 hodin) se můžete těšit na speciální vánoční díl, do něhož přijali pozvání TATIANA VILHELMOVÁ a VOJTĚCH DYK.


Všichni tito hosté, kteří rozhodně nejsou skoupí na slovo, přislibují zábavné odpoledne plné té nejlepší divadelní a potažmo rozhlasové energie. Lístky jsou již v předprodeji! 


https://www.divadloungelt.cz/repertoar/rozpravy-milana-heina

Představení 27.9.2018 ZRUŠENO

25.9.2018 Představení 27.9.2018 ZRUŠENO

Vážení diváci, 


z provozních důvodů je představení ŽIVOT PODLE JNESOVÝCH 27.9.2018 zrušeno, a to bez náhrady. Vstupenky je možné vrátit nebo vyměnit za jiný termín či představení v pokladně Divadla Ungelt do 05. 10. 2018 . Divákům, kteří zakoupili vstupenky on-line, bude platba v případě, že nebudou mít zájem o jiný termín, vrácena přímo na účet. Více informací na tel. pokladny 224 828 082 /13-19 hod./ nebo na emailu: vstupenky@divadloungelt.cz.


Děkujeme za pochopení.


 

Vstoupili jsme do 23. sezóny

10.9.2018 Vstoupili jsme do 23. sezóny

Dnes jsme zahájili 23. sezónu na kamenné scéně! I letos se můžete těšit na naše nejúspěšnější tituly, v čele s Deštivými dny, za které Richard Krajčo získal Cenu Thálie, stejně jako na nejnovější premiéry, mezi které patří například Skleněný stop s Tatianou Vilhelmovou a Jiřím Langmajerem. Po loňské sezóně, v níž jsme se zaměřili především na psychologická dramata, se ta nová ponese v lehčím duchu chytrých komedií s hlubokým obsahem. Jako vždy však s důrazem na herecké umění velkých hereckých osobností. Těšíme se!

Glosář Milana Heina - nový příspěvek!

2.9.2018 Glosář Milana Heina - nový příspěvek!

Se začátkem nové sezóny pro Vás náš principál Milan Hein napsal opět další část svého Glosáře! Přečíst si jej můžete zde: https://www.divadloungelt.cz/glosar-milana-heina/


Vzhůru do nové sezóny 2018 / 2019 !

Letní scéna 2018 je u konce

1.9.2018 Letní scéna 2018 je u konce

Naši milí diváci, dva měsíce na pražských Hradčanech máme za sebou a byly úžasné! Za to patří velký dík Vám, kteří jste si k nám našli cestu, a že Vás bylo! Plné hlediště každý večer!!! Děkujeme moc a už teď se těšíme na příští rok, který pro Vás začínáme pomalu chystat... Naši kamennou scénu zahajujeme 10. září!