ZRUŠIT
 
NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

Návštěvní kniha

OD
TEXT
 KONTROLNÍ OTÁZKA: Jaké je příjmení ředitele Divadla Ungelt?
od: Pavla Straková | datum: Srp. 14, 2019, 10:32 dop.

Dobrý den, 18.7.2019 jsem se sestrou viděla představení Kdokoli může cokoli na vaší Letní scéně. Byla jsem nadšená skvělými výkony všech představitelů. Bylo znát, že si svoje představení užívají, že se baví. Moc děkuji za krásný divadelní zážitek. Jen mi bylo líto, že na Dvojce tolikrát za prázdniny paní Jitkou Smutnou odvysílaná reklama na "zcela nové pohodlnější hlediště" se nezakládá na pravdě. Přímé propojení s vedlejší restaurací sice novinkou pro nedůchodce, kteří nevydali za vstupenky podstatnou část důchodu, sice asi příjemné je, ale tvrdé lavice a tenoučké podložky na sezení zůstaly oproti minulým rokům beze změny. To mě zklamalo. Byla bych si po loňských a předloňských zkušenostech vzala vlastní polštářek, alespoň za záda. No, nemá člověk na stará kolena (a záda) věřit reklamám :-)

od: Divadlo Ungelt | datum: Srp. 14, 2019, 10:32 dop.

Dobrý den, paní Straková, máte pravdu, že si herci tohle představení užívají! Jsme rádi, že jejich radost je "nakažlivá"! Děkujeme za krásná slova a děkujeme také za poznámku o hledišti. Mrzí nás, že jste neměla ideální pohodlí. Hlediště ale opravdu nové a pohodlnější než kdysi je - především jsme vylepšili elevaci. Takže diváci v zadních řadách vidí mnohem lépe. I podložky byly nové, ačkoli víme, že příliš měkké nejsou... Bohužel měkčí podložky by zase neizolovaly od případného chladu a vlhkosti. Pevně věříme, že na nás přesto nezanevřete! Přejeme krásné léto!

od: Olina Loukotová | datum: Srp. 14, 2019, 4:06 dop.

Dobrý den:-) Ráda bych poděkovala za úžasný včerejsí večerní zážitek. Vše bylo nesmírně příjemnmé a pohodové: prostředí, pořadatelé, atmosféra, propojení s restaurací Nový svět..... a zlatý hřeb: představení Kdokoli může dělat cokoli - úžasně citlivé uchopení předlohy, skvělé dokonalé výkony a nasazení všech představitelů (především z Máši Málkové vysloveně sršela energie)Bylo nám u Vás prostě krásně:-) Díky všem :-)

od: Divadlo Ungelt | datum: Srp. 14, 2019, 4:06 dop.

Dobrý den, paní Loukotová, přesně takový zážitek, o jakém mluvíte, se našim divákům snažíme poskytovat... Je skvělé, že se nám to podařilo! Děkujeme a přejeme krásné léto!

od: Iva a Bára Medvědovy | datum: Čec. 21, 2019, 9:07 odp.

Mnohokrát děkujeme za nedělní představení "Římské noci "s naprosto skvělými představiteli hlavních rolí - Simonou Stašovou a Oldřichem Víznerem. Byl to úžasný zážitek v úžasném Divadle na nádherném Novém světě.Děkujeme moc všem, kteří se na představení podíleli, bylo nám ctí a jsme na Vás moc pyšní....Díky. !!!!

od: Linda Skarlandtová | datum: Čec. 21, 2019, 9:07 odp.

Nádherná slova, děkujeme mnohokrát a budeme se těšit příště opět na viděnou!

od: Renáta Glogarová | datum: Čec. 19, 2019, 3:40 dop.

Dobrý den. v pondělí 15.7. jsem shlédla představení Kdokoliv může dělat cokoli. Děkuji za skvělý umělecký zážitek. Děkuji jak skvělým hercům, tak i pořadatelům, kteří svou prací doladili příjemnou atmosféru celého večera.

od: Linda Skarlandtová | datum: Čec. 19, 2019, 3:40 dop.

Dobrý den, my moc děkujeme za zpětnou vazbu, máme radost!

od: Jan Štefan Řešovská 566/26 Praha 8 | datum: Čec. 17, 2019, 8:16 dop.

Vážení, chtěl bych se na Vás obrátit s prosbou o kontakt na paní Báru Štěpánovou. Jsem již pamětník a vím, že byla hybatelkou Společnosti pro veselejší současnost. Shodou okolností mám na zahradě velrybu, kterou tenkrát pouštěli po Vltavě. Nyní musím tuto zahradu opustit a velryba by byla zničená.Pokud by ji někdo chtěl zachránit, tak ať se ozve na mail j.stefan@centrum.cz. Děkuji a přeji hezké dny. jan Štefan.

od: Linda Skarlandtová | datum: Čec. 17, 2019, 8:16 dop.

Dobrý den, Váš vzkaz i s kontaktem na Vás jsme Báře předali! Děkujeme a hezké léto.

od: Helena Uhrová, Rožnov pod Radhoštěm | datum: Čec. 9, 2019, 3:21 odp.

Dobrý den, měla jsem příležitost vidět představení 6.7.2019 Kdokoli může... na vaší Letní scéně. Byla jsem nadšená příjemným prostředím, ale hlavně skvělými výkony všech představitelů - všech čtyř hereček i jejich dvou kolegů. Moc jim děkuji za jejich nasazení, jejich hlasové podání (bez užití "pomůcek"). Bylo znát, že si svoje představení užívají, že se baví. Moc děkuji za krásný divadelní zážitek. Těším se, že s některým dalším představením přijedete někdy opět do Rožnova p. R. Určitě si ho nenechám ujít. Přeji všem pracovníkům a všem umělcům Divadla Ungelt všechno nejlepší.

od: Linda Skarlandtová | datum: Čec. 9, 2019, 3:21 odp.

Milá paní Heleno, moc nás těší, že jste si návštěvu Letní scény užila! Brzy na viděnou a děkujeme mnohokrát.

od: M.Klimes | datum: Čer. 23, 2019, 4:13 dop.

Dobrý den, Obsazení B.Stepanove byl tah na branku primo nevydaný, herečka zevrubně známa, na jevišti po léta celkem neznámá působí jako magnet.....přesne takhle by působilo obsazení i L.Korinkove.....,která mně nevím proč též naskočila na mysl.Bravo!

od: Linda Skarlandtová | datum: Čer. 23, 2019, 4:13 dop.

Dobrý den, pane Klimeši, moc děkujeme! I my jsme s volbou Báry velmi spokojeni! :)

od: Eva Bílá | datum: Dub. 28, 2019, 8:48 dop.

Včera ve Frýdku - Místku jsem měla možnost shlédnout představení Expres na západ. Hluboce se skláním nad výkonem pana Františka Němce , barda českého herectví !! Zdárně mu sekundoval pan Radek Holub. Neopakovatelný zážitek byl korunován potleskem ve stoje ! Přeji panu Němcovi pevné zdraví. Děkuji za krásný večer.

od: Linda Skarlandtová | datum: Dub. 28, 2019, 8:48 dop.

Dobrý den, paní Evo, děkujeme a souhlasíme, že herectví Františka Němce je naprosto výjímečný divadelní zážitek!

od: Vlaďka Vojáková | datum: Bře. 1, 2019, 5:36 odp.

Včerejší představení Skleněný strop - úžasné představení. Všichni tři herci byly skvělí. Děkujeme za krásný večer.

od: Linda Skarlandtová | datum: Bře. 1, 2019, 5:36 odp.

Milá Vlaďko, děkujeme za Váš vzkaz, jsme rádi!

od: Ivan Vospěl | datum: Pro. 31, 2018, 12:15 odp.

Milé divadlo, do nového 2019 přejeme všem z Ungeltu hlavně hodně zdraví, štěstí , lásky a spokojenosti, a divadlu hodně věrných ale i nových příznivců a návštěvníků. Děkujeme vám za krásné hry a chvíle strávené v Ungeltu a těšíme se další návštěvu, zdraví vás Ivan a Eva z Brna.

od: Linda Skarlandtová | datum: Pro. 31, 2018, 12:15 odp.

Milý Ivane a milá Evo z Brna, srdečně děkujeme za přání a za diváky jako jste vy! Šťastný nový rok!