ZRUŠIT
 
NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

Návštěvní kniha

OD
TEXT
 KONTROLNÍ OTÁZKA: Jaké je příjmení ředitele Divadla Ungelt?
od: Jan | datum: Srp. 31, 2019, 2:51 odp.

Dobrý den, na začátek bych rád pochválil příjemné prostředí letní scény, ideální velikost hlediště pro takový koncept a samozřejmě skvělé herecké obsazení. Celkovou atmosféru bohužel překazila kvalita doprovodných služeb, kvůli které jsem se rozhodl napsat tuto zpětnou vazbu. Tak neprofesionální obsluhu v podobě člověka, který míchal nápoje, jsme dlouho nezažili - vyloženě drzé chování, chtěli jsme jen vrátit nedopitý nápoj a byli jsme opravdu nepříjemně okřiknuti slovy "tady nejsme odpadkový koš!" a plno dalších průpovídek a povýšených pohledů k tomu, k ostatním hostům chování nebylo jiné. To, že byly k dispozici pouze plastové kelímky nás také zamrzelo, to přeci není žádný problém zajistit. Škoda, celkový dojem utváří i dílčí části okolo a pokud chcete zachovat nějakou úroveň, která by takovému prostředí jistě slušela, tak v doprovodných službách je velký prostor pro zlepšení.

od: Josef | datum: Srp. 31, 2019, 2:51 odp.

Dobrý den, Jene, děkujeme za pochvalu a děkujeme i za zpětnou vazbu ke kvalitě služeb. Zajišťuje je pro nás externí firma, ale to nás samozřejmě nezbavuje odpovědnosti a za tu nedobrou zkušenost se omlouváme. Je to o důvod víc popřemýšlet nad tím, zda s ní budeme spolupracovat i nadále. Věříme ale, že i přes tento škraloup zůstanete Divadlu Ungelt věrný a že se brzy potkáme v kamenné scéně. Hezký konec léta přejeme.

od: Stáňa Marcínová | datum: Srp. 21, 2019, 2:03 odp.

Dobrý den, musím se přidat se svým ne úplně pozitivním komentářem k ostatním divákům včerejšího představení Skleněný strop. Vaši Letní scénu jsem navštívila poprvé (na rozdíl od kamenného divadla, kam chodím často) a přestože jsem se těšila, byla jsem nakonec velice zklamána z celkového kulturního zážitku. Určitě výborné představení jsme si nemohli užít, neboť přes vytrvalý déšť a občasný silný vítr nebyly dialogy pořádně slyšet (zvukař sice na žádost zvýšil hlasitost, ale ani tak to nestačilo). Chápu vyšší moc a neschopnost poručit větru dešti, ale vzhledem k intenzitě deště nechápu, že jste představení sami neukončili, čímž by se myslím ukázal prodivácký přístup (a nevěřím, že mimopražští diváci by se kvůli tomu zlobili). A jen doporučení: pokud jste čekali na základě informací z meteorologického ústavu změnu počasí, pak doporučuji zahraniční servery na předpověď počasí. A pokud byste se přece jen rozhodli hrát bez ohledu na počasí, pořiďte prosím kvalitnější pláštěnky, lidi budou mít aspoň pocit sucha. Nezanevřu na Divadlo Ungelt, jen mi díky včerejší zkušenosti každá další návštěva připomene, že ne vždy je divák a jeho kulturní zážitek na prvním místě.

od: Divadlo Ungelt | datum: Srp. 21, 2019, 2:03 odp.

Dobrý den, paní Marcínová, i Vám děkujeme za zpětnou vazbu, jen už neumíme napsat nic jiného kromě níže uvedeného. Je nám líto, že jste si neodnesla stejný zážitek, jako si odnášíte z kamenné scény a slibujeme, že příště budeme všechny okolnosti zvažovat ještě důkladněji a pečlivěji. Zároveň doufáme, že nám zůstanete věrná a budeme se těšit na shledanou v kamenné scéně Divadla Ungelt. Hezký zbytek prázdnin přejeme.

od: Dita Zámečníková | datum: Srp. 21, 2019, 10:58 dop.

Dobrý den, zřejmě nebudu sama, ale i tak bych ráda reagovala na včerejší představení Skleněný strop, na Letní scéně Vašeho divadla. Předem podotýkám, že mi nejde o to, kolik peněz jsem dala za lístek a že jsem informována o tom, že hrajete za každého počasí a v případě nutnosti rozdáváte pláštěnky. Předpověď počasí na včerejší den příznivá nebyla, déšť byl hlášený na celé odpoledne až do noci. Vzhledem k tomu, že se jednalo o celkem vytrvalý déšť už několik hodin před začátkem představení a nic nenasvědčovalo tomu, že se to zlepší, předpokládala jsem, že naše představení spadne do kategorie "velmi nepříznivé počasí" a bude zrušeno. Bohužel se tak nestalo, a tak jsme sice dostali pláštěnky a podsedáky, ale upřímně řečeno to bylo úplně nedostačující. Sedět nehybně pod pláštěnkou jejíž vodní sloupec je také omezený - ta moje pak regulérně protékala - je prostě nemožné. Dojem z představení tedy ve finále není moc dobrý a kulturní zážitek se také nedostavil, neboť prostě sedět na dešti je nekomfortní, i když u toho člověk sleduje paní Vilhelmovou a pana Langmajera. Ráda bych tedy jen řekla, že rozumím tomu, že se představení odehraje pokud přijde letní přeháňka, ale pokud jde o vytrvaly déšť jako byl ten včerejší pak se domnívám, že je vhodnější představení zrušit. Já osobně jsem odešla i s několika dalšími diváky v polovině představení. Děkuji Vám za pozornost a přeji zbytek léta s pravým letním počasím.

od: Divadlo Ungelt | datum: Srp. 21, 2019, 10:58 dop.

Vážená paní Zámečníková, děkujeme za zprávu, i když není úplně příznivá. Včerejší představení nepatří mezi ty, na které budeme rádi vzpomínat, ale věřte, že jsme v zákulisí neseděli s rukama v klíně, ale řešili jsme děšť stejně jako Vy. Kromě naděje, že se vyčasí, jsme před sebou měli i diváky, kteří přijeli z daleka a chtěli představení odehrát i za cenu, že zážitek nebude ideální. K těm jsme se nakonec přiklonili i když jsme věděli, že Vás, které tím nepotěšíme, bude také hodně. Doufáme, že takovou situaci už nebudeme muset řešit, omlouváme se za nepovedený večer, ale děkujeme, že nám zachováte přízeň.

od: Gabra Drgová | datum: Srp. 21, 2019, 8:02 dop.

Dobrý den, včerejší představení bylo bohužel ovlivněno velmi nepříznivým počasím. Zarazilo nejen mě, že i když poměrně hodně pršelo už od začátku představení, nikdo ani nenaznačil, že by případně mohlo být zrušeno. Následně se rozpršelo tak, že herce v podstatě nešlo do zadních řad slyšet. Dělalo to na nás dojem, že představení se neruší za žádných okolností, protože by se muselo vracet vstupné... Moc mě to mrzí, protože výkony obou herců byly jistě výborné, nicméně pokud přes silný déšť neslyšíte a částečně ani nevidíte, protože si lidé před vámi roztáhli deštníky, je zážitek poloviční.

od: Divadlo Ungelt | datum: Srp. 21, 2019, 8:02 dop.

Vážená paní Drgová, děkujeme za zprávu, byť nás netěší. Věřte, že i když je na vstupenkách uvedeno, že hrajeme za každého počasí, není nám příjemné, když vyšší moc ovlivní Váš zážitek a také pocity herců. Nicméně včera jsme byli stále ve spojení s meteorologickou službou a podle zpráv to vypadalo, že déšť ustane. To, že jsme pořád čekali a nakonec se tak nestalo, nám bylo líto stejně jako Vám. Přesto budeme věřit, že na Divadlo Ungelt nezanevřete a znovu se v našem hledišti potkáme. Přejeme Vám slunečný zbytek léta.

od: Pavla Straková | datum: Srp. 14, 2019, 10:32 dop.

Dobrý den, 18.7.2019 jsem se sestrou viděla představení Kdokoli může cokoli na vaší Letní scéně. Byla jsem nadšená skvělými výkony všech představitelů. Bylo znát, že si svoje představení užívají, že se baví. Moc děkuji za krásný divadelní zážitek. Jen mi bylo líto, že na Dvojce tolikrát za prázdniny paní Jitkou Smutnou odvysílaná reklama na "zcela nové pohodlnější hlediště" se nezakládá na pravdě. Přímé propojení s vedlejší restaurací sice novinkou pro nedůchodce, kteří nevydali za vstupenky podstatnou část důchodu, sice asi příjemné je, ale tvrdé lavice a tenoučké podložky na sezení zůstaly oproti minulým rokům beze změny. To mě zklamalo. Byla bych si po loňských a předloňských zkušenostech vzala vlastní polštářek, alespoň za záda. No, nemá člověk na stará kolena (a záda) věřit reklamám :-)

od: Divadlo Ungelt | datum: Srp. 14, 2019, 10:32 dop.

Dobrý den, paní Straková, máte pravdu, že si herci tohle představení užívají! Jsme rádi, že jejich radost je "nakažlivá"! Děkujeme za krásná slova a děkujeme také za poznámku o hledišti. Mrzí nás, že jste neměla ideální pohodlí. Hlediště ale opravdu nové a pohodlnější než kdysi je - především jsme vylepšili elevaci. Takže diváci v zadních řadách vidí mnohem lépe. I podložky byly nové, ačkoli víme, že příliš měkké nejsou... Bohužel měkčí podložky by zase neizolovaly od případného chladu a vlhkosti. Pevně věříme, že na nás přesto nezanevřete! Přejeme krásné léto!

od: Olina Loukotová | datum: Srp. 14, 2019, 4:06 dop.

Dobrý den:-) Ráda bych poděkovala za úžasný včerejsí večerní zážitek. Vše bylo nesmírně příjemnmé a pohodové: prostředí, pořadatelé, atmosféra, propojení s restaurací Nový svět..... a zlatý hřeb: představení Kdokoli může dělat cokoli - úžasně citlivé uchopení předlohy, skvělé dokonalé výkony a nasazení všech představitelů (především z Máši Málkové vysloveně sršela energie)Bylo nám u Vás prostě krásně:-) Díky všem :-)

od: Divadlo Ungelt | datum: Srp. 14, 2019, 4:06 dop.

Dobrý den, paní Loukotová, přesně takový zážitek, o jakém mluvíte, se našim divákům snažíme poskytovat... Je skvělé, že se nám to podařilo! Děkujeme a přejeme krásné léto!

od: Iva a Bára Medvědovy | datum: Čec. 21, 2019, 9:07 odp.

Mnohokrát děkujeme za nedělní představení "Římské noci "s naprosto skvělými představiteli hlavních rolí - Simonou Stašovou a Oldřichem Víznerem. Byl to úžasný zážitek v úžasném Divadle na nádherném Novém světě.Děkujeme moc všem, kteří se na představení podíleli, bylo nám ctí a jsme na Vás moc pyšní....Díky. !!!!

od: Linda Skarlandtová | datum: Čec. 21, 2019, 9:07 odp.

Nádherná slova, děkujeme mnohokrát a budeme se těšit příště opět na viděnou!

od: Renáta Glogarová | datum: Čec. 19, 2019, 3:40 dop.

Dobrý den. v pondělí 15.7. jsem shlédla představení Kdokoliv může dělat cokoli. Děkuji za skvělý umělecký zážitek. Děkuji jak skvělým hercům, tak i pořadatelům, kteří svou prací doladili příjemnou atmosféru celého večera.

od: Linda Skarlandtová | datum: Čec. 19, 2019, 3:40 dop.

Dobrý den, my moc děkujeme za zpětnou vazbu, máme radost!

od: Jan Štefan Řešovská 566/26 Praha 8 | datum: Čec. 17, 2019, 8:16 dop.

Vážení, chtěl bych se na Vás obrátit s prosbou o kontakt na paní Báru Štěpánovou. Jsem již pamětník a vím, že byla hybatelkou Společnosti pro veselejší současnost. Shodou okolností mám na zahradě velrybu, kterou tenkrát pouštěli po Vltavě. Nyní musím tuto zahradu opustit a velryba by byla zničená.Pokud by ji někdo chtěl zachránit, tak ať se ozve na mail j.stefan@centrum.cz. Děkuji a přeji hezké dny. jan Štefan.

od: Linda Skarlandtová | datum: Čec. 17, 2019, 8:16 dop.

Dobrý den, Váš vzkaz i s kontaktem na Vás jsme Báře předali! Děkujeme a hezké léto.

od: Helena Uhrová, Rožnov pod Radhoštěm | datum: Čec. 9, 2019, 3:21 odp.

Dobrý den, měla jsem příležitost vidět představení 6.7.2019 Kdokoli může... na vaší Letní scéně. Byla jsem nadšená příjemným prostředím, ale hlavně skvělými výkony všech představitelů - všech čtyř hereček i jejich dvou kolegů. Moc jim děkuji za jejich nasazení, jejich hlasové podání (bez užití "pomůcek"). Bylo znát, že si svoje představení užívají, že se baví. Moc děkuji za krásný divadelní zážitek. Těším se, že s některým dalším představením přijedete někdy opět do Rožnova p. R. Určitě si ho nenechám ujít. Přeji všem pracovníkům a všem umělcům Divadla Ungelt všechno nejlepší.

od: Linda Skarlandtová | datum: Čec. 9, 2019, 3:21 odp.

Milá paní Heleno, moc nás těší, že jste si návštěvu Letní scény užila! Brzy na viděnou a děkujeme mnohokrát.