Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

od

text

Kontrolní otázka: Jaké je příjmení ředitele Divadla Ungelt?

od: Jiří Müller datum: Říj. 17, 2018, 7:52 dop.

Dobrý den, četl jsem si návštěvní knihu a také mě velice zaujal dotaz týkající se pana Preisse. I když zde nechce hrát kvůli velikosti divadla, mohl by si ho alespoň pozvat pan Hein do svých rozprav. Myslím že by to lidé, jako jsem třeba já mohli ocenit. Předem děkuji za odpověď Jiří

od: Linda Skarlandtová datum: Říj. 17, 2018, 7:52 dop.

Dobrý den, principem Rozprav MH je účast dvou herců - hvězdy, která začínala v oblastím divadle a současného herce dané oblasti. Pan Viktor Preiss v žádném oblastním divadle nezačínal, proto se jeho účast v pořadu bohužel míjí s jeho koncepcí.

od: Martiny datum: Říj. 16, 2018, 9:52 dop.

pěkný den, otázku nemám, reaguji na předešlé k panu Preissovi.Škoda přeškoda,protože to je pan herec,na kterého bych k vám zašla ne jen jednou,dvakrát.Vícekrát.On byl ten na koho jsem chodila Na Vinohrady. Ale naštěstí máte v Ungeltu jiné lidi,za kterýma se jde.Za mě se třeba těším na p.Reginu Rázlovou,tu mám moc ráda,už jako malá holka jsem obdivovala její šarm.A super,že jí pan Hein hodil lano a vrátila se.

od: Mojmír Matějíček datum: Říj. 12, 2018, 4:06 odp.

Dobrý den, zajímalo by mě zda neplánujete přidat do svého souboru pana Viktora Preisse. Myslím že do divadla Ungelt by skvělě zapadal. Mojmír milovník Ungeltu.

od: Linda Skarlandtová datum: Říj. 12, 2018, 4:06 odp.

Dobrý den Mojmíre, děkujeme za dotaz i za Vaši lásku, vážíme si jí! Pan Preiss o naše divadlo projevil zájem, což nás velmi potěšilo, ale prostor našeho divadélka - ja sám víte - je tak komorní, že sám posléze uznal, že je to příliš velký rozdíl od velkého jeviště, na kterém hraje celý život. Myslím, že tím je Vaše otázka zodpovězena..:) Hezký den!

od: Marie datum: Zář. 30, 2018, 4:05 odp.

Velmi děkujeme za překrásné představení Skořápka a bravurní herectví Aleny Mihulové a Petry Nesvačilové. Marie z Oder

od: Linda Skarlandtová datum: Zář. 30, 2018, 4:05 odp.

My moc děkujeme Vám!

od: Radka bršlicova datum: Zář. 26, 2018, 1:34 odp.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se ještě někdy vrátí paní Vránova.

od: Linda Skarlandtová datum: Zář. 26, 2018, 1:34 odp.

Dobrý den, Alenka už si užívá zaslouženého uměleckého odpočinku. Zdravíme.

od: Jarča Kyjovská datum: Zář. 19, 2018, 7:30 odp.

Dobrý večer, 9.9. jsem byla na představení Deštivé dny v divadle ABC, příběh a výkon herců byl ohromující. Podařilo se mi opět sehnat lístky do první řady na 5.12. Příběh i herci mě tak okouzlili, že představení musím vidět ještě jednou. Moc moc děkuji za tuto hru.

od: Linda Skarlandtová datum: Zář. 19, 2018, 7:30 odp.

Dobrý den, děkujeme moc!

od: jarmila.sevcikova@tuke.sk datum: Zář. 18, 2018, 10:57 dop.

Dobrý deń, prosím o informáciu, aká je dĺžka predstavenia "Pardál". Veľmi sa na Vás v Košiciach tešíme. J. ˇˇSevčíková

od: Linda Skarlandtová datum: Zář. 18, 2018, 10:57 dop.

Dobrý den, cca 2h i s přestávkou. Zdravíme.

od: Ivana Dvořáková Macháčková datum: Zář. 13, 2018, 2:17 odp.

Dobrý den, viděla jsem dokument o panu herci Františku Němcovi. Zdravím ho z "Chejnova" z jižních Čech, který je mým rodným městem a přeji mu všechno nejlepší a hodně zdraví. Vašemu divadlu přeji mnoho diváků.

od: Linda Skarlandtová datum: Zář. 13, 2018, 2:17 odp.

Dobrý den, rádi vyřídíme! Mějte se hezky.

od: Mariky z Budějovic datum: Srp. 16, 2018, 11:22 dop.

30. srpna oslaví Kristova léta Ondřej Novák. Ráda bych mu za sebe a za velkou partu jeho fanynek z celé republiky popřála mnoho dalších krásných rolí (nejen) ve Vašem divadle. A stejně tak Vašemu divadlu blahopřejeme k tak talentovanému herci. Letos nám chybí na Letní scéně, některé jsme měly štěstí jej vidět na českokrumlovském otáčivém hledišti. Všechno nejlepší a v nové sezoně zlomte vaz!

od: Linda Skarlandtová datum: Srp. 16, 2018, 11:22 dop.

Dobrý den, Váš vzkaz Ondrovi rádi vyřídíme! Děkujeme!

od: Lenka Velešíková datum: Srp. 10, 2018, 8:11 dop.

Hezký den pane řediteli, dovolte mi touto cestou poděkovat nejen za nádherný zážitek ze včerejšího přestavení "Kdokoliv může dělat cokoliv", byla radost sledovat všech 6 Vašich hereckých kolegů, ale zejména na mimořádně dlouhodobě vlídný přístup Vašeho divadla k vozíčkářům. Coby vozíčkář jsem s manželem opakovaným náštěvníkem Letní scény Ungelt, vždy se setkávám s mimořádně laskavým přístupem veškerého Vašeho personálu a tuto zkušenost jsme získali i při návštěvě Vaší kamenné scény. Ochota všech Vašich spolupracovníků je skutečně nadstandardní a celý tento soubor milých skutečností přinásí díky Vašemu velkorysému přístupu k handicapovaným možnost užít si večer jako balzám na duši. Je radost zažít večer v Ungeltu a těším se ze zátižků dlouho poté :-) Přeji Vám všem mnoho úspěchů při další tvorbě. Lenka Velešíková

od: Linda Skarlandtová datum: Srp. 10, 2018, 8:11 dop.

Milá Lenko, ani netušíte, jakým balzámem na naše duše je Váš příspěvek! Moc děkujeme za Vaše slova, opravdu si jich vážíme a budeme se všichni i nadále snažit, aby se u nás pro Vás nic nezměnilo! Děkujeme Vám ze srdce!

od: Zuzana datum: Čec. 8, 2018, 6:08 odp.

Dobrý den, lze vstupenky na představení uhradit i kartou Edenred Benefits? Děkuji za odpověď.

od: Linda Skarlandtová datum: Čec. 8, 2018, 6:08 odp.

Dobrý den, vstupenky lze na obou pokladnách uhradit pouze v hotovosti! Hezký den.

od: Hein datum: Čec. 6, 2018, 5:42 odp.

Vzhledem k tomu, že jsme mimopražský , rád bych věděl o jak dlouhé představení se jedná (Kdokoli může dělat cokoli) ,tak abychom si mohli naplánovat cestu domů. Tomáš Buchnar

od: Linda Skarlandtová datum: Čec. 6, 2018, 5:42 odp.

Dobrý den, představení trvá i s přestávkou cca 2 hodiny. Zdravíme a těšíme se na Vaši návštěvu!

od: Tomáš Varhánek datum: Čer. 29, 2018, 9:25 dop.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda představení "Kdokoli může dělat cokoli" bylo nazkoušeno speciálně pro Letní scénu divadla Ungelt, či zda se od podzimu stane součástí pevného repertoáru divadla Ungelt? V zářijovém programu zatím toto představení není. Děkuji předem za reakci. Tomáš Varhánek

od: Linda Skarlandtová datum: Čer. 29, 2018, 9:25 dop.

Dobrý den, představení je světovou premiérou pro naší Letní scénu! Vzhledem k "rozměrům" ho na kamenné scéně hrát nebudeme, ale zařadíme ho jako zájezdové představení pro větší scény. Pokud však hru chcete vidět v Praze, jedinou možností je opravdu Letní scéna! Hezký den.

od: Jana Šindlerová datum: Čer. 22, 2018, 11:37 dop.

Dobrý den přeji z Ostravy. Chci touto cestou velmi poděkovat PANÍ HEREČCE Simonce Stašové, za nezapomenutelný zážitek z úterního představení /19.6.2018/ Shirley Valentine. To, že to bude skvělé představení jsem věděla již z recenzí, to, že tak malá žena / vzrůstem/ vyplní celé jeviště sama, jsem taky tak nějak očekávala, ale...to,že ani ne po 5ti minutách jsem se ocitla na tom jevišti já jako Shirley, i když jsem fyzický seděla přikovaná k sedadlu, tak to mě "dostalo"... a do teď z toho čerpám...samo, že pozitivně...to, že měla p.Stašová/ důvěrně p.Simonka / velký aplaus ve stoje, byla přirozená odezva nás žen tady na ostravsku k jejímu heroickému výkonu samozřejmostí...ale, když jsem na autogramiádě měla tu čest být první a vyjádřit své pocity, tak jsem jen mrmlala něco o zážitku, bo mi tekly slzy jak hráchy a my dvě jsme se objaly, jako bychom byly bývalé spolužáčky ze školy bez kladných puntíků, které se po létech setkaly...děkuji velmi p.Simonko, že jsem vás osobně potkala...a vám p. řediteli vzkazuji: gratuluji vám k tomu, že můžete takovou osobnost mít ve svém ansáblu...s úctou Šindlerová Jana

od: Linda Skarlandtová datum: Čer. 22, 2018, 11:37 dop.

Dobrý den, vyřídíme. :-)

od: Veronika datum: Čer. 19, 2018, 2:45 odp.

Se zájmem jsem si zde přečetla zápisy a musím přidat, že také za českobudějovické představení 4000 dní (5.6.2018) nadšení diváci poděkovali několikerými ,,standing ovations". Viděla jsem představení už nedlouho po premiéře a je krásné, jak všechny tři role časem zrají jako nejlepší víno! časem

od: Linda Skarlandtová datum: Čer. 19, 2018, 2:45 odp.

Milá Veroniko, moc děkujeme za poklonu! Zdravíme.

od: pavelzavrel.cz@seznam.cz datum: Čer. 15, 2018, 8:31 dop.

Dobrý den,reaguji na včerejší představení představeni Pardál. Domnívám se, že lze bezvýhradně souhlasit s výběrem hry a režijním vedením pana Smočka. Vrcholem hry je mimořádný jevištní výkon paní Štěpánkové v hlavní roli. S pozdravem Pavel Zavřel

od: datum: Čer. 15, 2018, 8:31 dop.

Milý pane Zavřele, děkujeme moc! Paní Štěpánkové i panu Smočkovi Vaši krásnou pochvalu rozhodně vyřídíme. Máme radost, že jsme se tak "trefili"! Přejeme krásné léto!

od: Dáša datum: Čer. 13, 2018, 5:19 odp.

Dobrý den včera jsem byla na představení Deštivé dny ve Dvoře Králové n/L bylo to úchvatné představení kde excelovali oba pánové Švehlík a Krajčo.Chtěla bych touto cestou poděkovat za krásný zážitek .

od: datum: Čer. 13, 2018, 5:19 odp.

A my zase děkujeme Vám za tak krásnou zprávu! A samozřejmě také za to, že jste na naše představení přišla!

od: Daniela Gelnarová datum: Kvě. 28, 2018, 8:03 dop.

Dobrý den,včerejší představení v opavském divadle-Marlen Ditrich lituje bylo úžasné,mám krásný zážitek,děkuji.

od: Linda Skarlandtová datum: Kvě. 28, 2018, 8:03 dop.

Dobrý den, i my moc děkujeme!

od: Eva M. datum: Kvě. 17, 2018, 3:08 dop.

Dobrý den, šla jsem v pátek na derniéru představení Mezi úterým a pátkem a byla jsem velmi zklamaná, že byla změna. Pokud bylo důvodem těhotenství paní Čvančarové, zajímalo by mě proč jste do poslední chvíle prodávali lístky na toto představení resp, jeho derniéru. Když ta proběhla, jak jsem později zjistila už 10. dubna. Přijde mi to poněkud neuctivé a nesolidní k vašim divákům. Např. divadlo La Fabrika všechna její představení zrušila už před měsícem.Děkuji.

od: Linda Skarlandtová datum: Kvě. 17, 2018, 3:08 dop.

Dobrý den, důvodem náhlé změny představení nebylo těhotenství Jitky Čvančarové, ta byla odhodlána představení dle plánu odehrát, ale nemoc pana ředitele Heina. Mrzí nás, že jste byla zklamaná, ale i herci jsou jen lidé...

od: Anna a Pavla Červených Tábor datum: Kvě. 16, 2018, 12:51 odp.

Včera jsme shlédly Miss Dietrich lituje - herečky byly úžasný, vynikající. Není co dodat, krásný zážitek.

od: Linda Skarlandtová datum: Kvě. 16, 2018, 12:51 odp.

Děkujeme moc do Tábora!

od: Jarmila Muchová datum: Dub. 11, 2018, 5:52 odp.

Chtěla bych poděkovat za dnešní excelentní představení Růžové brýle. Famózní herecké výkony všech tří představitelek. Skvělý námět, výborná režie. DĚKUJI !!!

od: datum: Dub. 11, 2018, 5:52 odp.

Dobrý den, máme velkou radost, že se Vám představení líbilo! Děkujeme a věříme, že Vás stejně nadchnou i naše další kusy!

od: Anna a Pavla Červených datum: Úno. 28, 2018, 7:24 dop.

Vaše hra 4000 dnů včera v Táboře byla opět úspěšná, jako i ostatní hry zde již uvedené. Herci byli výborní. Jste naše oblíbené divadlo.

od: Linda Skarlandtová datum: Úno. 28, 2018, 7:24 dop.

Dobrý den, děkujeme moc!!!

od: Ivan Vospěl, Brno datum: Úno. 12, 2018, 3:46 odp.

Dobrý den,s přítelkyní vám moc děkujeme za krásné představení "Pardál", na kterém jsme byli 6.2.Byl to pro nás hluboký zážitek. Ještě jednou děkujeme všem učinkujícím. PS: Moc se nám u vás líbí.

od: Linda Skarlandtová datum: Úno. 12, 2018, 3:46 odp.

Dobrý den, jsme rádi, že Vás Pardál potěšil. Děkujeme moc!

od: Pavla Šafrová datum: Úno. 5, 2018, 6:50 dop.

Dobrý den,včera jsem měla tu čest vidět představení Deštivé dny na scéně ABC.Byl to pro mě obrovský zážitek a herci předvedli excelentní výkon,který byl oceněn potleskem ve stoje.Zejména pan Krajčo mě doslova poprvé v divadle přiměl k slzám.Děkuji a přeji celému divadlu Ungelt spoustu spokojených diváků.

od: Linda Skarlandtová datum: Úno. 5, 2018, 6:50 dop.

Dobrý den, děkujeme!

od: Dana datum: Úno. 2, 2018, 3:56 odp.

Dobrý den, včerejší představení Deštivé dny v Pardubicích bylo krásné, nádherné, úchvatné.. Velká poklona pro pana Krajča i pana Švehlíka. Hráli úžasně!!! Děkujeme za krásný večer a přejeme vám všem hodně pohody a radosti do dalších dnů

od: Linda Skarlandtová datum: Úno. 2, 2018, 3:56 odp.

Dobrý den, moc děkujeme!

od: Daniel Porubsky Slovensko datum: Úno. 2, 2018, 2:46 odp.

Nemohlo by divadlo natocit novy vecer u Tluchoru jako kdysi na letni scene,urcite by to byla pecka a fandove by se tesili.U tluchoru bylo velmi vydarene.Byl to supr napad

od: Linda Skarlandtová datum: Úno. 2, 2018, 2:46 odp.

Dobrý den, to Vám asi nesplníme.

od: Markéta Endrštová, Rakovník datum: Led. 24, 2018, 8:22 odp.

Právě jsme se vrátili z představení Deštivé dny. Bylo to úchvatné, mám obrovský zážitek. Děkuji.

od: Linda Skarlandtová datum: Led. 24, 2018, 8:22 odp.

Děkujeme do Rakovníku!

od: Petr datum: Led. 9, 2018, 8:22 odp.

Dobrý večer. Zajímalo by mě, proč jsou oproti jiným představení vstupenky na Deštivé dny tak drahé. Děkuji.

od: Linda Skarlandtová datum: Led. 9, 2018, 8:22 odp.

Dobrý den, nejžádanější komodita bývá obvykle i tou nejdražší. To platí i v soukromém divadle.

od: Zuzana Čechová, Chrudim datum: Pro. 15, 2017, 8:25 dop.

Dobrý den, děkujeme za hezký večer s hrou "Princip náhody" (v Chrudimi 14. 12. 2017). Byla jako pohlazení. Přejeme hlavním aktérům všechno nejlepší a hodně zdraví, všem lásku, víru a naději. Zuzana a Luboš Čechovi

od: Linda Skarlandtová datum: Pro. 15, 2017, 8:25 dop.

Dobrý den, moc díky a i Vám krásné svátky a štastný nový rok!

od: Monika Černohousová datum: Pro. 3, 2017, 10:10 odp.

Ráda bych poděkovala za Deštivé dny v České Třebové 30.11. Neuveřitelný zážitek. Pan Krajčo i pan Švehlík hráli tak přesvědčivě, že jsem jim to zoufalství na konci hry opravdu věřila. Moc povedené představení. Jestli bud mít možnost, tak určtě navštívím ještě jednou

od: Linda Skarlandtová datum: Pro. 3, 2017, 10:10 odp.

Dobrý den, jsme rádi a moc děkujeme!