ZRUŠIT
 
NOVINKA - vstupenky zdeTrhni si
JIŽ V PRODEJI více..HOUSLE
VSTUPENKY ZDETaneční hodiny
VÍCE ZDE ...Předplatné
ON-LINE PRODEJ ZDEDárková poukázka
NOVINKA - vstupenky zdePřítelkyně
  • ŘÍJEN 2019
    říjen | listopad | prosinec | leden | únor | duben
  • DATUM
  • DIVADLO
    UNGELT
  • LETNÍ
    SCÉNA
  • DIVADLO
    ABC
  • Kamenná scéna
    19. 10. 2019
    Sobota v 19.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    20. 10. 2019
    Neděle v 19.00 hodin
  • Přítelkyně

    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    21. 10. 2019
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Přítelkyně

    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    22. 10. 2019
    Úterý v 19.00 hodin
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    23. 10. 2019
    Středa v 19.00 hodin
  • Trhni si, otče!

    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    24. 10. 2019
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • 4000 dnů

    H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    25. 10. 2019
    Pátek v 19.00 hodin
  • Expres na západ

    F. Němec, R. Holub  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    26. 10. 2019
    Sobota v 19.00 hodin
  • Život podle Jonesových

    V. Hybnerová, M. Táborský, L. Štěpánková, L. Hampl  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    27. 10. 2019
    Neděle v 19.00 hodin
  • To mám ale kliku

    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    28. 10. 2019
    Pondělí v 19.00 hodin
  • To mám ale kliku

    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    29. 10. 2019
    Úterý v 19.00 hodin
  • Skořápka

    A. Mihulová, P. Nesvačilová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    30. 10. 2019
    Středa v 19.00 hodin
  • To mám ale kliku

    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    31. 10. 2019
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • LISTOPAD 2019
    říjen | listopad | prosinec | leden | únor | duben
  • Kamenná scéna
    1. 11. 2019
    Pátek v 19.00 hodin
  • Trhni si, otče!

    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    2. 11. 2019
    Sobota v 16.00 hodin
  • MISS DIETRICH lituje

    R. Rázlová, S. Postlerová  
  •  
  •  
  • Divadlo ABC
    3. 11. 2019
    Neděle v 19.00 hodin
  •  
  •  
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík
    PŘELOŽENO Z 13.1.2019
     
  • Kamenná scéna
    3. 11. 2019
    Neděle v 19.00 hodin
  • To mám ale kliku

    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    4. 11. 2019
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    5. 11. 2019
    Úterý v 19.00 hodin
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    6. 11. 2019
    Středa v 19.00 hodin
  • Přítelkyně

    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    7. 11. 2019
    Čtvrtek v 15.00 hodin
  • Rozpravy Milana Heina

    Nahrávka Českého rozhlasu 2
    Hosté: R. Krajčo, A. Sasínová
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    7. 11. 2019
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    8. 11. 2019
    Pátek v 19.00 hodin
  • 4000 dnů

    H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach
    PŘEDPLATNÉ UN-41
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    9. 11. 2019
    Sobota v 19.00 hodin
  • Skleněný strop

    T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný  
  •  
  •  
  • Divadlo ABC
    10. 11. 2019
    Neděle v 19.00 hodin
  •  
  •  
  • Skleněný strop

    T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný  
  • Kamenná scéna
    10. 11. 2019
    Neděle v 19.00 hodin
  • MISS DIETRICH lituje

    R. Rázlová, S. Postlerová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    11. 11. 2019
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Zpívá a vypráví Soňa Červená

     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    12. 11. 2019
    Úterý v 19.00 hodin
  • Expres na západ

    F. Němec, R. Holub
    DERNIÉRA
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    13. 11. 2019
    Středa v 19.00 hodin
  • Přítelkyně

    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    14. 11. 2019
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Jak zabít komika

    Marek Daniel, Kristýna Frejová, Václav Vašák / Ladislav Hampl  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    15. 11. 2019
    Pátek v 19.00 hodin
  • To mám ale kliku

    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    16. 11. 2019
    Sobota v 19.00 hodin
  • Pardál

    C. Mayerová, F. Němec, O. Novák
    PO PŘEDSTAVENÍ DOPROVODNÝ PROGRAM PRO DIVÁKY - NOC DIVADEL 2019
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    17. 11. 2019
    Neděle v 19.00 hodin
  • MISS DIETRICH lituje

    R. Rázlová, S. Postlerová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    18. 11. 2019
    Pondělí v 19.00 hodin
  • To mám ale kliku

    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    19. 11. 2019
    Úterý v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    20. 11. 2019
    Středa v 19.00 hodin
  • Trhni si, otče!

    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    21. 11. 2019
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • 4000 dnů

    H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    22. 11. 2019
    Pátek v 19.00 hodin
  • To mám ale kliku

    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    23. 11. 2019
    Sobota v 19.00 hodin
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    24. 11. 2019
    Neděle v 19.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    25. 11. 2019
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Skleněný strop

    T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný
    PŘEDPLATNÉ UN-40
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    26. 11. 2019
    Úterý v 19.00 hodin
  • Přítelkyně

    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    27. 11. 2019
    Středa v 19.00 hodin
  • Život podle Jonesových

    V. Hybnerová, M. Táborský, L. Štěpánková, L. Hampl
    DERNIÉRA
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    28. 11. 2019
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Trhni si, otče!

    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    29. 11. 2019
    Pátek v 19.00 hodin
  • Skořápka

    A. Mihulová, P. Nesvačilová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    30. 11. 2019
    Sobota v 19.00 hodin
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • PROSINEC 2019
    říjen | listopad | prosinec | leden | únor | duben
  • Kamenná scéna
    1. 12. 2019
    Neděle v 19.00 hodin
  • Přítelkyně

    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    2. 12. 2019
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    3. 12. 2019
    Úterý v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík
    Předplatné UN-41
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    4. 12. 2019
    Středa v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    5. 12. 2019
    Čtvrtek v 15.00 hodin
  • Rozpravy Milana Heina

    Nahrávka Českého rozhlasu 2
    Hosté: Jiří Langmajer, Adéla Gondíková
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    5. 12. 2019
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • 4000 dnů

    H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    6. 12. 2019
    Pátek v 19.00 hodin
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    7. 12. 2019
    Sobota v 18.00 hodin
  • Jak zabít komika

    Marek Daniel, Kristýna Frejová, Václav Vašák / Ladislav Hampl  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    8. 12. 2019
    Neděle v 19.00 hodin
  • Skleněný strop

    T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    9. 12. 2019
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Zpívá a vypráví Soňa Červená

     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    10. 12. 2019
    Úterý v 19.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec
    Představení natáčí Česká televize
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    11. 12. 2019
    Středa v 19.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec
    Představení natáčí Česká televize
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    12. 12. 2019
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Jak zabít komika

    Marek Daniel, Kristýna Frejová, Václav Vašák / Ladislav Hampl  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    13. 12. 2019
    Pátek v 19.00 hodin
  • Skořápka

    A. Mihulová, P. Nesvačilová
    Předplatné UN-40
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    14. 12. 2019
    Sobota v 19.00 hodin
  • Pardál

    C. Mayerová, F. Němec, O. Novák  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    15. 12. 2019
    Neděle v 19.00 hodin
  • MISS DIETRICH lituje

    R. Rázlová, S. Postlerová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    16. 12. 2019
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    17. 12. 2019
    Úterý v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
    Zadáno pro členy Klubu přátel Divadla Ungelt
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    18. 12. 2019
    Středa v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
    Zadáno pro členy Klubu přátel Divadla Ungelt
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    19. 12. 2019
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    20. 12. 2019
    Pátek v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    21. 12. 2019
    Sobota v 19.00 hodin
  • To mám ale kliku

    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    22. 12. 2019
    Neděle v 19.00 hodin
  • Trhni si, otče!

    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • LEDEN 2020
    říjen | listopad | prosinec | leden | únor | duben
  • Kamenná scéna
    7. 1. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • 4000 dnů

    H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    8. 1. 2020
    Středa v 19.00 hodin
  • Zpívá a vypráví Soňa Červená

    PŘELOŽENO Z 14.9.2019
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    13. 1. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    14. 1. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    15. 1. 2020
    Středa v 19.00 hodin
  • 4000 dnů

    H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach
    PŘEDPLATNÉ UN-43, více informací o prodeji v záložce VSTUPENKY/PŘEDPLATNÉ
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    17. 1. 2020
    Pátek v 19.00 hodin
  • Zpívá a vypráví Soňa Červená

    PŘELOŽENO Z 16.10.2019
     
  •  
  •  
  • Divadlo ABC
    26. 1. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  •  
  •  
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík  
  • Kamenná scéna
    28. 1. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
    PŘEDPLATNÉ UN-42, více informací o prodeji v záložce VSTUPENKY/PŘEDPLATNÉ
     
  •  
  •  
  • ÚNOR 2020
    říjen | listopad | prosinec | leden | únor | duben
  • Kamenná scéna
    3. 2. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    4. 2. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    9. 2. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    10. 2. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík
    PŘELOŽENO Z 2.10.2019
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    20. 2. 2020
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    26. 2. 2020
    Středa v 19.00 hodin
  • Skleněný strop

    T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný
    PŘEDPLATNÉ UN-43, více informací o prodeji v záložce VSTUPENKY/PŘEDPLATNÉ
     
  •  
  •  
  • DUBEN 2020
    říjen | listopad | prosinec | leden | únor | duben
  • Kamenná scéna
    9. 4. 2020
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Zpívá a vypráví Soňa Červená

    PŘEDPLATNÉ UN-42, více informací o prodeji v záložce VSTUPENKY/PŘEDPLATNÉ
     
  •  
  •  
  • Poznámka:

    Změna programu i obsazení vyhrazena, aktuální změny sledujte na našich webových stránkách. Po začátku představení není umožněn přístup do hlediště! Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme. Vstupenky zarezervované až do data konání, je nutné vyzvednout nejpozději v den představení do 18.30 hod.