VSTUPENKY ZDE4000 dnů
VSTUPENKY ZDEDeštivky nové
NOVINKAKomik
VSTUPENKY ZDEBetty
ZAKOUPITDÁRKOVÉ POUKÁZKY
BŘEZEN 2019 leden | únor | březen | duben | květen | červen | červenec | srpen | září | listopad
DATUMDIVADLO
UNGELT
LETNÍ
SCÉNA
DIVADLO
ABC
1. 3. 2019
19.00 hodin
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
   
2. 3. 2019
19.00 hodin
so
Pardál
C. Mayerová, F. Němec, O. Novák  
   
3. 3. 2019
17.00 hodin
ne
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
   
4. 3. 2019
19.00 hodin
po
Jak zabít komika
Marek Daniel, Kristýna Frejová, Václav Vašák / Ladislav Hampl  
   
5. 3. 2019
19.00 hodin
út
Jak zabít komika
Marek Daniel, Kristýna Frejová, Václav Vašák / Ladislav Hampl  
   
6. 3. 2019
19.00 hodin
st
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
   
7. 3. 2019
15.00 hodin
čt
Rozpravy Milana Heina
Nahrávka Českého rozhlasu 2  
   
7. 3. 2019
19.00 hodin
čt
Pardál
C. Mayerová, F. Němec, O. Novák  
   
8. 3. 2019
19.00 hodin
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
9. 3. 2019
19.00 hodin
so
Expres na západ
F. Němec, R. Holub  
   
10. 3. 2019
19.00 hodin
ne
Skleněný strop
T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný  
   
11. 3. 2019
19.00 hodin
po
Deštivé dny
R. Krajčo, D. Švehlík  
   
12. 3. 2019
19.00 hodin
út
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
   
13. 3. 2019
19.00 hodin
st
Pardál
C. Mayerová, F. Němec, O. Novák  
   
14. 3. 2019
19.00 hodin
čt
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
15. 3. 2019
19.00 hodin
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
   
16. 3. 2019
19.00 hodin
so
MISS DIETRICH lituje
R. Rázlová, S. Postlerová  
   
17. 3. 2019
19.00 hodin
ne
Pardál
C. Mayerová, F. Němec, O. Novák  
   
18. 3. 2019
19.00 hodin
po
Expres na západ
F. Němec, R. Holub  
   
19. 3. 2019
19.00 hodin
út
Zpívá a vypráví Soňa Červená
 
   
20. 3. 2019
19.00 hodin
st
Život podle Jonesových
V. Hybnerová, M. Táborský, L. Štěpánková, L. Hampl  
   
21. 3. 2019
19.00 hodin
čt
Jak zabít komika
Marek Daniel, Kristýna Frejová, Václav Vašák / Ladislav Hampl  
   
22. 3. 2019
19.00 hodin
Taneční hodiny
P. Nesvačilová, M. Táborský
ZADÁNO PRO ČLENY KLUBU PŘÁTEL DIVADLA UNGELT
 
   
23. 3. 2019
19.00 hodin
so
Taneční hodiny
P. Nesvačilová, M. Táborský
ZADÁNO PRO ČLENY KLUBU PŘÁTEL DIVADLA UNGELT
 
   
24. 3. 2019
19.00 hodin
ne
Taneční hodiny
P. Nesvačilová, M. Táborský  
   
25. 3. 2019
19.00 hodin
po
Deštivé dny
R. Krajčo, D. Švehlík  
   
26. 3. 2019
19.00 hodin
út
Jak zabít komika
Marek Daniel, Kristýna Frejová, Václav Vašák / Ladislav Hampl  
   
27. 3. 2019
19.00 hodin
st
Jak zabít komika
Marek Daniel, Kristýna Frejová, Václav Vašák / Ladislav Hampl  
   
28. 3. 2019
19.00 hodin
čt
Skleněný strop
T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný  
   
29. 3. 2019
19.00 hodin
Taneční hodiny
P. Nesvačilová, M. Táborský  
   
30. 3. 2019
19.00 hodin
so
Taneční hodiny
P. Nesvačilová, M. Táborský  
   
31. 3. 2019
19.00 hodin
ne
MISS DIETRICH lituje
R. Rázlová, S. Postlerová  
   
Poznámka:

Změna programu i obsazení vyhrazena, aktuální změny sledujte na našich webových stránkách. Po začátku představení není umožněn přístup do hlediště! Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme. Vstupenky zarezervované až do data konání, je nutné vyzvednout nejpozději v den představení do 18.30 hod.