DATUMDIVADLO UNGELTLETNÍ SCÉNADIVADLO ABC
KVĚTEN 2018 červenec | srpen | září | říjen | listopad | prosinec
1.5.2018
19:00 hod
út
Pardál
J. Štěpánková, F. Němec, O. Novák  
   
2.5.2018
19:00 hod
st
MISS DIETRICH lituje
R. Rázlová, S. Postlerová  
   
3.5.2018
19:00 hod
čt
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
4.5.2018
19:00 hod
Skleněný strop
T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný  
   
5.5.2018
19:00 hod
so
Skleněný strop
T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný  
   
6.5.2018
19:00 hod
ne
Život podle Jonesových
V. Hybnerová, M. Táborský, L. Štěpánková, L. Hampl  
   
6.5.2018
19:00 hod
ne
   
Deštivé dny
R. Krajčo, D. Švehlík  
7.5.2018
19:00 hod
po
Skleněný strop
T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný  
   
8.5.2018
19:00 hod
út
Skleněný strop
T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný  
   
9.5.2018
19:00 hod
st
Skleněný strop
T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný  
   
10.5.2018
19:00 hod
čt
Pardál
J. Štěpánková, F. Němec, O. Novák  
   
11.5.2018
19:00 hod
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová
DERNIÉRA
 
   
12.5.2018
19:00 hod
so
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
   
13.5.2018
19:00 hod
ne
Expres na západ
F. Němec, R. Holub  
   
14.5.2018
15:00 hod
po
Rozpravy Milana Heina
Nahrávka Českého rozhlasu 2
Hosté: Monika Švábová, Marek Němec
 
   
14.5.2018
19:00 hod
po
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
15.5.2018
19:00 hod
út
Smrt a dívka
L. Štěpánková, P. Stach, T. Dastlík  
   
16.5.2018
19:00 hod
st
Vzpomínky zůstanou
Z. Adamovská, L. Štěpánková / J. Stryková, P. Štěpánek, V. Udatný  
   
17.5.2018
19:00 hod
čt
Život podle Jonesových
V. Hybnerová, M. Táborský, L. Štěpánková, L. Hampl  
   
18.5.2018
19:00 hod
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
19.5.2018
19:00 hod
so
Život podle Jonesových
V. Hybnerová, M. Táborský, L. Štěpánková, L. Hampl  
   
20.5.2018
19:00 hod
ne
Na útěku
J. Štěpánková, Z. Adamovská  
   
21.5.2018
19:00 hod
po
Vzpomínky zůstanou
Z. Adamovská, L. Štěpánková / J. Stryková, P. Štěpánek, V. Udatný
DERNIÉRA
 
   
22.5.2018
19:00 hod
út
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
   
23.5.2018
19:00 hod
st
Život podle Jonesových
V. Hybnerová, M. Táborský, L. Štěpánková, L. Hampl  
   
24.5.2018
19:00 hod
čt
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
   
25.5.2018
19:00 hod
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
   
26.5.2018
19:00 hod
so
Pardál
J. Štěpánková, F. Němec, O. Novák  
   
27.5.2018
19:00 hod
ne
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
   
28.5.2018
19:00 hod
po
Deštivé dny
R. Krajčo, D. Švehlík  
   
29.5.2018
19:00 hod
út
Deštivé dny
R. Krajčo, D. Švehlík  
   
30.5.2018
19:00 hod
st
Pardál
J. Štěpánková, F. Němec, O. Novák  
   
31.5.2018
19:00 hod
čt
MISS DIETRICH lituje
R. Rázlová, S. Postlerová  
   
Změna programu vyhrazena, aktuální změny sledujte na našich webových stránkách. Po začátku představení není umožněn přístup do hlediště! Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme. Vstupenky zarezervované až do data konání, je nutné vyzvednout nejpozději v den představení do 18:30 hod.