ZRUŠIT
 
VSTUPENKY ZDERozpravy Milana Heina
VSTUPENKY50 odstínů (České porno)
VSTUPENKYSkleněný strop
VSTUPENKYKomik
PŘEDPLATNÉ V PRODEJIPředplatné
VSTUPENKY ZDEBetty
  • ZÁŘÍ 2019
    červenec | srpen | září | říjen | listopad | prosinec
  • DATUM
  • DIVADLO
    UNGELT
  • LETNÍ
    SCÉNA
  • DIVADLO
    ABC
  • Kamenná scéna 5. 9. 2019
    15.00 hodin
    čt
  • Rozpravy Milana Heina
    Nahrávka Českého rozhlasu 2
    Hosté: Jiří Dvořák, Zdena Herfortová
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 5. 9. 2019
    19.00 hodin
    čt
  • Benefiční koncert Jitky Smutné a hostů
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 9. 9. 2019
    19.00 hodin
    po
  • Deštivé dny
    R. Krajčo, D. Švehlík
    PŘELOŽENO Z 8.1.2019
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 10. 9. 2019
    19.00 hodin
    út
  • Deštivé dny
    R. Krajčo, D. Švehlík
    PŘELOŽENO ZE 4.2.2019
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 11. 9. 2019
    19.00 hodin
    st
  • Trhni si, otče!
    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 12. 9. 2019
    19.00 hodin
    čt
  • Expres na západ
    F. Němec, R. Holub  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 13. 9. 2019
    19.00 hodin
  • Trhni si, otče!
    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 14. 9. 2019
    19.00 hodin
    so
  • Zpívá a vypráví Soňa Červená
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 15. 9. 2019
    19.00 hodin
    ne
  • 4000 dnů
    H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 16. 9. 2019
    19.00 hodin
    po
  • Pan Halpern a pan Johnson
    Petr Kostka, František Němec
    PŘELOŽENO Z 20.5.2019
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 17. 9. 2019
    19.00 hodin
    út
  • Jak zabít komika
    Marek Daniel, Kristýna Frejová, Václav Vašák / Ladislav Hampl  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 18. 9. 2019
    19.00 hodin
    st
  • Pan Halpern a pan Johnson
    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 19. 9. 2019
    19.00 hodin
    čt
  • Přítelkyně
    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 20. 9. 2019
    19.00 hodin
  • Taneční hodiny
    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 21. 9. 2019
    19.00 hodin
    so
  • Přítelkyně
    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 22. 9. 2019
    19.00 hodin
    ne
  • Přítelkyně
    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 23. 9. 2019
    19.00 hodin
    po
  • Skořápka
    A. Mihulová, P. Nesvačilová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 24. 9. 2019
    19.00 hodin
    út
  • Skleněný strop
    T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 25. 9. 2019
    19.00 hodin
    st
  • Deštivé dny
    R. Krajčo, D. Švehlík
    PŘELOŽENO ZE 6. 2. 2019
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 26. 9. 2019
    19.00 hodin
    čt
  • Taneční hodiny
    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 27. 9. 2019
    19.00 hodin
  • Pardál
    C. Mayerová, F. Němec, O. Novák  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 28. 9. 2019
    19.00 hodin
    so
  • MISS DIETRICH lituje
    R. Rázlová, S. Postlerová
    PŘELOŽENO Z 16.3.2019
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 30. 9. 2019
    19.00 hodin
    po
  • Trhni si, otče!
    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Poznámka:

    Změna programu i obsazení vyhrazena, aktuální změny sledujte na našich webových stránkách. Po začátku představení není umožněn přístup do hlediště! Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme. Vstupenky zarezervované až do data konání, je nutné vyzvednout nejpozději v den představení do 18.30 hod.