ZRUŠIT
 
DARDIVADLU
DÁRKOVÉPOUKÁZKY
KNIHAMilana Heina
LETNÍSCÉNA
RYCHLÁ
NAVIGACE
 
KOUPIT VSTUPENKYLetní scéna
NOVINKA - KOUPIT VSTUPENKYVšechny báječný věci
NOVINKA - KOUPIT VSTUPENKYMistri
NOVINKA - KOUPIT VSTUPENKYstůl
Ukrajina

Ledňáček

Ledňáček

Stylová anglická komedie o vdově, sirovi a jeho komorníkovi. Po padesáti letech se setkává slavný spisovatel (František Němec) se svou dávnou láskou (Alena Vránová). Je tu ale ještě jeho komorník (Petr Kostka)... Režie Ladislav Smoček. Česká premiéra.
Obvyklá délka představení je 1h a 55min včetně přestávky.
František Němec za roli sira Cecila získal Cenu Sazky a Divadelních novin za nejlepší herecký výkon sezóny 2007/2008 bez ohledu na žánr. Všichni tři herci byli za své účinkování v této inscenaci nominováni na Cenu Thálie 2008.

Program inscenace zde.

ÚČINKUJÍCÍ A TVŮRCI:

Autor: William Douglas Home
Překlad: Pavel Dominik

Režie: Ladislav Smoček

Výprava: Ladislav Smoček

Česká premiéra: 18. a 19. prosince 2007 v Divadle Ungelt

 
Pánské kostýmy do této inscenace sponzorsky zhotovilo Oděvní studio Springer Obuv pro Františka Němce poskytla firma Baťa, a. s. Květiny dodává květinářství Metamorphosis, Haštalská 3, Praha 1, tel.: 224 817 087 Inscenace vznikla také zásluhou grantu, který Divadlu Ungelt udělilo hlavní město Praha František Němec za roli sira Cecila získal Cenu Sazky a Společnosti Divadelních novin za nejlepší herecký výkon v sezóně 2007/2008 bez ohledu na žánr Všichni tři herci byli za své účinkování v této inscenaci nominováni na Cenu Thálie 2008
×

Přihlášení k odběru novinek