ZRUŠIT
 
Rozpravy Milana Heina
 

Talk-show, ve které spolu rozprávějí principál našeho divadla Milan Hein a jeho dva pokaždé jiní herečtí kolegové. Pořad natáčí Český rozhlas Dvojka.

HOSTÉ:

2. 5. 2019 - SPECIÁLNÍ DÍL: Na přání Městského kulturního střediska Josefa Suka v Sedlčanech, ve kterém naše divadlo často hostuje, mimořádně natáčíme květnový díl mimo Divadlo Ungelt. Do Sedlčan přijede jako hlavní host Simona Stašová, která bude mít po svém boku místního ochotníka Jaroslava Repetného. Více ZDE.

6. 6. 2019 - Bára Štěpánová a Antonín Procházka

5. 9. 2019 - Jiří Dvořák a Zdena Herfortová

Obvyklá délka pořadu je 1 hodina a 30 minut bez přestávky.


 

ÚČINKUJÍCÍ A TVŮRCI:

Milan Hein Milan Hein

Autor: Milan Hein

Režie: ČRo Dvojka
Dramaturgie: Pavel Ondruch

 

V PRODEJI

5. 9. 2019 15.00h
PODROBNOSTI

Herecká hvězda mimopražského divadla, herecká osobnost z Prahy, která v tomto divadle začínala a divadelní ředitel, herec a zároveň moderátor Milan Hein, který na několika regionálních scénách na počátku kariéry působil – tři divadelníci v zábavné talk-show dokazují, jak život umí být divadlem a divadlo životem.

Vyprávění a vzpomínky doplní archivní ukázky z rozhlasových inscenací a také oblíbené písně hostů. Na samém závěru se navíc všichni účinkující potkávají před rozhlasovým mikrofonem a v krátké živě nahrané herecké ukázce buď zavzpomínají na své umělecké začátky, nebo prostě a jen předvedou své herecké mistrovství. Iva Janžurová například zavzpomínala na jednu ze svých prvních rolích v libereckém angažmá, tj. na Idiotku, Petr Kostka předvedl, jak nakládá s blankversem v Shakespearově Zkrocení zlé ženy či Soňa Červená se znovu vtělila do Eliny Makropulos...

ČRo Dvojka vysílá tento měsíčník (od ledna 2019) každou čtvrtou neděli v měsíci od 11 hodin.